Trident

Huvudkontor
Produktion/lager
Metallgatan 25
262 72 Ängelholm
0431-44 95 00
0431-839 37
 info@trident.se

Öppettider
Mån-Tors 07.00-16.30
Fre 07.00-15.45

Öppettider Cyklar
Försäljning/Eftermarknad:
Mån-Tor 07.30-16.30. Fre 07.30-15.45
Teknisk support:
Mån-Fre 10.00-14.00

Försäljningskontor
Kvarnvingevägen 2, plan 6
177 41 Järfälla

Försäljningskontor
Lagergrens gata 2
652 26 Karlstad

Kom i kontakt med oss

VD / CEO

Joakim Majava, VD

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

joakim.majava@trident.se

Försäljningschef Ramp, Lyftplattform, Badrum och Export.

Sven-Ingvar Mattsson-Göthe

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

sven-ingvar.mattsson@trident.se
0431-44 95 04

Försäljningschef Cyklar

Peter Johansson

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

peter.johansson@trident.se
0431-44 95 07

Försäljning Modulentré & trappor.

Marko Ketonen

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

marko.ketonen@trident.se
0431-44 95 17

Försäljning Ramp & Lyftplattform, Södra Sverige.

Fredrik Andersson

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

fredrik.andersson@trident.se
0431-44 95 13

Försäljning Ramp & Lyftplattform, Norra & Östra Sverige.

Anders Lord

Trident Industri AB, Kvarnvingevägen 2, plan 6, 177 41 Järfälla

anders.lord@trident.se
08-121 310 55

Försäljning Ramp & Lyftplattform, Västra & Mellersta Sverige.

Maria Melin

Trident Industri AB, Lagergrens gata 2, 652 26 Karlstad

maria.melin@trident.se
054-53 35 00

Konstruktör, Teknisk support

Patrik Lindqvist

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

patrik.lindqvist@trident.se
0431-44 95 18

Teknisk support, service och eftermarknad cyklar

Annika Hunefalk

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

annika.hunefalk@trident.se
0431-44 95 24

Inköp, Leverans och Transport

Anne Andersson

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

anne.andersson@trident.se
0431-44 95 12

Montage- & installationskoordinator

Per-Ivar Grahn

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

per-ivar.grahn@trident.se
0431-44 95 03

Produktionschef

Susan Malmsten

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

susan.malmsten@trident.se
0431-44 95 15

Teknik- & Utvecklingschef

Henrik Lindström

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

henrik.lindstrom@trident.se
0431-44 95 20

Marknad

Tina Lindqvist

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

tina.lindqvist@trident.se
0431-44 95 10

Ekonomi

Marie Thomasson

Trident Industri AB, Metallgatan 25, 262 72 Ängelholm

marie.thomasson@trident.se
0431-44 95 21